Strony internetowe Radom

Projektowanie stron internetowych Radom

 

Strona internetowa to nie tylko informacje jakie zostawiasz użytkownikom. To nie tylko opis oferty.
To jest wizytówka Twojej firmy, Twojej działalności.
Od tego jak wygląda strona www, systemu nawigacji oraz co najważniejsze przekazywanej treści zależy czy będzie znajdowana, odwiedzana, czy będzie przynosić Ci korzyści.
Tak naprawdę mamy mało czasu, żeby przekonać użytkownika do pozostania na naszej stronie. Pierwsze kilka sekund decyduje o tym czy opuści Twoją stronę i przejdzie do wyszukiwania innej.

strona internetowa szyta na miarę

Twoja strona internetowa „szyta na miarę”

Wykonamy dla Ciebie stronę zaprojektowaną od podstaw. W której nie będzie ograniczeń wynikających ze stosowania gotowych, powtarzalnych szablonów.

Tworzymy strony www łatwe w obsłudze w oparciu o przejrzysty system nawigacji (menu), dbając, aby potencjalny klient szybko odszukał i dotarł do wybranego produktu lub usługi.

Domenę, pod adresem której prezentowana jest nowa, zaprojektowana przez nas strona www – rejestrujemy w wyszukiwarkach oraz optymalizujemy kod tej strony za darmo!

Dbamy o wysoką pozycję budowanych przez nas stron w wyszukiwarkach internetowych, z nastawieniem na Google.
Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że profesjonalne strony www muszą być bardzo atrakcyjne wizualnie, aby wyróżnić się w zatłoczonym internecie.

Etapy tworzenie strony www

zbadanie potrzeb klienta

Rozpoznanie potrzeb

Nie traktujemy pracy nad Twoją stroną jako kolejną powtarzalną, rutynową czynność.
Staramy się zaznajomić z daną branżą, angażujemy się w poznanie Twojej działalności. Dzięki temu łatwiej jest stworzyć najlepiej dopasowany projekt strony internetowej, który będzie maksymalnie dobry w odbiorze dla Twoich klientów.

jak projektujemy strony internetowe radom

Rozwiązania

Wykonane przez nas strony są w pełni responsywne. Doskonale dopasowują się do różnorakich urządzeń (telefonów, tabletów, komputerów).
Większość naszych stron powstaje z pomocą systemu WordPress. Posiada bardzo duże możliwości rozbudowy oraz całkiem przyjazny mechanizm samodzielnej obsługi treści na stronie www. Galeria zdjęć, blog lub nawet sklep internetowy – będą dla Ciebie na wyciągnięcie ręki.

optymalizacja strony internetowej

Widoczność

Wszystkie czynności związane z publikacją strony wykonamy w Twoim imieniu – rejestrację domeny, wybór hostingu oraz instalację certyfikatu SSL.
Strony, które projektujemy są przez optymalizowane dla jak najlepszej współpracy z wyszukiwarkami. Każdą z nich indeksujemy w Google. Pomagamy również w pozycjonowaniu Twojej strony.

Inaczej będzie wyglądała strona kancelarii prawnej, a inaczej firmy handlującej biżuterią.
Strona musi mieć taki wygląd, który cieszy oko. Człowiek „kupuje” oczami. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Zachęca do pozostania na stronie, zapoznania się z treścią, poklikania w menu.
Czas spędzony na stronie to ważna informacja dla właściciela strony. Duży współczynnik odrzuceń (czyli odsetek odwiedzin tylko jednej strony przed opuszczeniem witryny) daje nam powody do zastanowienia. Albo mamy tak nieciekawą stronę, że użytkownik zniechęca się na sam jej widok i ucieka do konkurencji, a może mamy nieczytelną strukturę stron, ukryte menu a może wykonana strona jest tak ciężka, że ten kto na nią wchodzi nie może doczekać się do momentu jej załadowania.

Unikajmy nadmiaru animacji, wodotrysków, które spowalniają wczytywanie strony oraz odwracają uwagę od treści.

Oczywiście stroną możesz samodzielnie modyfikować. Otrzymujesz od nas instrukcję zarządzania stroną WordPress.

Twórzmy opisy ładnie połamane, stosujmy akapity, odstępy, kolumny. Te formy znacznie poprawiają czytelność. Oraz… odpowiednia czcionka – nie męcząca wzroku.

Przejrzysty system nawigacji (menu) – to podstawa. Musimy zadbać, aby potencjalny klient szybko odszukał i dotarł do wybranego produktu lub usługi.
Najlepiej nie przekraczając trzech kliknięć. Umiejscowienie menu zależy od naszego projektu graficznego strony internetowej. Może być to menu poziome na górze strony, może to być menu pionowe z boku.
Pomyśl o założeniu wersji strony dla urządzeń mobilnych, które dobrze wyglądają na mniejszych ekranach.
W dobrym tonie jest zmiana szaty graficznej strony internetowej co dwa, trzy lata. Czas w internecie biegnie szybciej.

Realizacje stron internetowych

Twoja strona może zostać wyposażona w następujące funkcje (do wyboru):

Blog lub aktualności

Formularz kontaktowy

Galeria zdjęć

Dodatkowe wersje językowe

Odtwarzacz video

Odtwarzacz audio

Mapa Google

Moduł FAQ – pytania i rozwijane odpowiedzi

Slider ze zdjęciami

Newsletter

Facebook Messenger

oraz inne funkcje, w zależności od Twoich potrzeb

Czy strona internetowa jest mi potrzebna?

Czy jest sens tworzenia strony www?

Wizerunek

Posiadanie strony internetowej pomaga budować profesjonalny wizerunek firmy lub osoby prywatnej. Może to zwiększyć zaufanie potencjalnych klientów lub partnerów biznesowych.

Dotarcie do szerszego grona odbiorców

Strona internetowa pozwala dotrzeć do szerszego grona odbiorców niż tylko lokalni klienci. Może to zwiększyć zasięg działalności i zapewnić nowe możliwości biznesowe.

Możliwość prezentacji oferty

Strona internetowa jest idealnym miejscem do prezentacji oferty produktów lub usług. Może ona zawierać szczegółowe informacje i zdjęcia, co pomoże potencjalnym klientom podjąć decyzję o zakupie.

Możliwość komunikacji

Strona internetowa umożliwia klientom lub partnerom biznesowym szybkie i łatwe zadawanie pytań lub składanie zamówień za pomocą formularzy kontaktowych lub innych narzędzi.

Możliwość zdobycia nowych klientów

Strona internetowa może być skutecznym narzędziem do pozyskiwania nowych klientów poprzez np. optymalizację pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO) lub za pomocą reklamy online.

Możliwość zwiększenia sprzedaży

Strona internetowa może być bezpośrednio powiązana z systemem e-commerce, co pozwala na sprzedaż produktów lub usług bezpośrednio za pośrednictwem strony.

Możliwość mierzenia skuteczności działań

Strona internetowa umożliwia śledzenie statystyk i analizowanie danych dotyczących ruchu na stronie, co pozwala na lepsze zrozumienie preferencji i potrzeb….