Wizytówki

Projekt i wydruk wizytówek

Wizytówka to bardzo ważny i w obecnych czasach nieodzowny element kontaktu z klientami. Dzięki estetycznej i czytelnej wizytówce klient zawsze posiada kontakt do Państwa, by w każdej chwili móc się skontaktować.

Wizytówki są wykonywane najczęściej w dwóch standardowych formatach stosowanych do tego celu takich jak: format 90×50 mm lub 85×55 mm. Ostatnio poszerzyliśmy ofertę o kwadratową wizytówkę 65×65 mm

wizytówki radom

Wizytówki mogą być dwustronne, jednostronne, lub składane. Zazwyczaj stosujemy uszlachetnienie: powlekanie folią matową lub błysk z obu stron, który zabezpiecza druk wizytówki przed rozmazywaniem, uszlachetnia powierzchnię i zwiększa walory estetyczne projektu.

Dla zwiększenia atrakcyjności projektu warto zastosować lakier wybiórczy lub lakier wypukły 3D. Wybrane elementy dodatkowo pokrywane są warstwą lakieru, dzięki czemu są one wyróżnione (bardziej błyszczą). Najciekawszy efekty uzyskamy stosując lakier wybiórczy na powierzchniach matowych

wizytówki radom
wizytówki radom
wizytówki radom
wizytówki radom
wizytówki radom
wizytówki radom
wizytówki radom
wizytówki radom
wizytówki radom
wizytówki radom
wizytówki radom
wizytówki radom
wizytówki radom
wizytówki radom
wizytówki radom
wizytówki radom

Spraw, że Twoja wizytówka nie trafi od razu do kosza. Dodaj do niej tłoczenie, złocenie lub srebrzenie. Dodatkowo uzyskaj wypukłość na wybranych elementach, dzięki lakierowi 3D.
Taki produkt, zostanie zapamiętamy przez Twojego klienta.

Posiadanie wizytówki to ważna kwestia, szczególnie jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą lub chcesz promować swoją firmę. Oto kilka powodów, dlaczego warto mieć wizytówkę:

  1. Profesjonalne wrażenie – posiadanie wizytówki przyczynia się do bardziej profesjonalnego wizerunku firmy lub osoby. Wizytówka to element, który pozwala na zaprezentowanie swojego biznesu w estetyczny i schludny sposób.
  2. Łatwy kontakt – wizytówka zawiera zazwyczaj podstawowe informacje kontaktowe, takie jak adres, numer telefonu, adres e-mail i adres strony internetowej, co ułatwia klientom nawiązanie kontaktu i uzyskanie potrzebnych informacji.
  3. Promocja firmy – wizytówki są doskonałym narzędziem promocji firmy, szczególnie jeśli masz możliwość rozdawania ich potencjalnym klientom, podczas spotkań biznesowych, targów czy konferencji.
  4. Ułatwienie nawigacji – wizytówka może pomóc potencjalnym klientom w nawigacji po mieście lub w znalezieniu Twojej firmy na mapie.
  5. Przypomnienie o sobie – wizytówka jest dobrym sposobem, aby przypomnieć o swojej firmie lub usługach klientom, którzy już z niej korzystali.
  6. Możliwość indywidualizacji – wizytówki można dostosować do swoich potrzeb i preferencji, wybierając odpowiednie kolory, kształt, styl i papier.

 

Wszystkie nazwy, znaki firmowe lub towarowe występujące na stronie www.grafmedia.net.pl należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

projekt i druk wizytówek