Referencje

Instytutu GALLUPA w Polsce

Grafmedia, to niezwykle rzetelna i bardzo profesjonalna firma, którą cechuje niezwykła terminowość, błyskawiczność działań i zamiłowanie do ich dzieła. Bardzo cenimy sobie naszą współprace i wiemy, że zawsze możemy liczyć na ich wsparcie. Chcę też wyróżnić niezwykła łatwość w komunikacji i realizacji wszelkich zadań mniejszych lub większych. Jakiekolwiek potrzeby czy pytania są rozwiązywane niemalże natychmiast, co jest niezmiernie ważne. Serdecznie polecam!

Taisja Laudy

Certyfikowany Trener Mocnych Stron Instytutu GALLUPA

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu

Współpraca z firmą Grafmedia rozpoczęliśmy w 2011 roku.
W tym czasie Grafmedia zrealizowała na nasze potrzeby wiele usług m.in. strony internetowe, plakaty informacyjne, informatory o Uczelni, broszury oraz wiele innych prac związanych z projektowaniem graficznym.

Wszystkie sugerowane przez nas zmiany były bardzo szybko i rzetelnie wprowadzane. Prace zostały przeprowadzone terminowo.
Firma zasłużyła na miano godnego zaufania partnera.

dr Gerard Paweł Maj prof. WSH

Kanclerz Wyższej Szkoły Handlowej

Las24.pl

Współpracuję z firmą Grafmedia nieprzerwanie od roku 2013. Była protoplastą i wykonawcą moich stron internetowych:
lasogrod.pl, las24.pl, fotowolt24.pl.
Doskonała znajomość zagadnień związanych z projektowaniem i wykonaniem funkcjonalnych stron internetowych to domena Grafmedia.
Bardzo łatwy kontakt i szybka reakcja na proponowane przeze mnie zmiany to jej dodatkowe atuty.
Cechą dla mnie też ważną jest cierpliwość i słuchanie moich uwag jako klienta.
Firma Grafmedia też zajmowała się po wykonaniu moich stron ich pozycjonowaniem co przyczyniło się do szybkiej rozpoznawalności mojej firmy.

Konrad Namysło

Własciciel

Perfect. Szkoła Języków Obcych

Z przyjemnością możemy polecić firmę Grafmedia wszystkim tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy w usługach związanych z budową stron internetowych lub projektowania graficznego. Oprócz fachowej porady połączonej z kreatywnością do każdego zlecenia podchodzi z dużym zaangażowaniem.
Firma Grafmedia realizuje dla nas usługi, które w pełni spełniają nasze oczekiwania.
Wszelkie uwagi i propozycje zmian były wykonywane terminowo i według naszych potrzeb.
W dalszym ciągu utrzymujemy kontakt z firmą i zdecydowanie ją polecamy.
Jest godnym zaufania partnerem handlowym.

mgr Sławomir Górka

Dyrektor

P.H.U. PERFEKTOR

Rekomenduję Firmę Grafmedia – jako rzetelnego, godnego zaufania i zaangażowania we współpracę partnera.
Firma wykonała dla nas szablon aukcyjny i wprowadziła kilkaset aukcji. Kolejnym krokiem było utworzenie logotypu firmowego oraz współpraca przy tworzeniu sklepu internetowego.

Firma charakteryzuje się rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem. Wszystko to połączone z indywidualnym podejściem do klienta stanowi solidny fundament każdej kolejnej realizacji.

Jestem bardzo zadowolony z efektu naszej współpracy. Wszystkim zainteresowanym serdecznie polecam.

Paweł Płaskociński

Własciciel

Biuro genealogii NOWINA

Z czystym sumieniem mogę polecić pracę firmy Grafmedia. Terminowość, profesjonalne podejście i duży zmysł artystyczny powodują, że współpraca z firmą jest bezproblemowa i owocna.

Zadaniem firmy Grafmedia było przebudowanie od podstaw serwisu biura genealogicznego Nowina.

Po zrealizowaniu usługi stwierdzam, że wybór firmy Grafmedia był dobrym pomysłem.

Oleg Chorowiec

Prezes Biura Genealogii i Heraldyki "Nowina"

Biuro Podróży VIP TRAVEL

Rekomendujemy firmę Grafmedia jako profesjonalnego partnera w zakresie realizacji projektów informatycznych. Firma z pełnym profesjonalizmem, terminowo zrealizowała dla nas stronę internetową wraz z aplikacją CMS. Na każdym etapie współpracy firma wykazała się starannością i rzetelnością.

Firmę Grafmedia, oceniamy jako partnera kompetentnego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń oraz szybko reagującego na potrzeby Klienta. Jako zadowolony Klient możemy polecić Grafmedia każdemu, kto poszukuje fachowej i kompleksowej obsługi na bardzo wysokim poziomie.

Katarzyna Majewska

Własciciel

SkyBasket – Podnośniki

Profesjonalne podeście do Klienta na każdym etapie współpracy, począwszy od projektowania do modyfikacji i utrzymania, Szczerze polecam 😉

Artur Świacki

Współwłaściciel

Gabinet podologiczny

Korzystam z usług firmy GrafMEDIA od trzech lat i bardzo jestem zadowolona, wszystko rzetelnie przedstawione i skoordynowane, profesjonalna obsługa oraz świetny poziom kreacji dostosowany do moich potrzeb, w razie jakichkolwiek wątpliwości bardzo dobra współpraca, firma profesjonalna i odpowiedzialna. Polecam bardzo serdecznie do pozycjonowania oraz strony internetowej, rzetelne wykonanie i podejście procentuje na przyszłość.

Po zrealizowaniu usługi stwierdzam, że wybór firmy Grafmedia był dobrym pomysłem.

Julia Podgórska

Właściciel

Jubiler – sklep internetowy

Pan Krzysztof bardzo rzeczowo i profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Dotrzymuje terminów i stara się robić wszystko tak jak klient chce. Można liczyć na jego pomoc nawet poza ustaleniami. Nie zostawia klienta w potrzebie. Zawsze, gdy czegoś się nie wie Pan Krzysztof jest w stanie wytłumaczyć, ale również pomóc.

Wojciech Kleszczyński