Strony internetowe

Projektowanie stron internetowychBudowa i tworzenie stron internetowych w naszej firmie uwzględnia różnorodność przeglądarek internetowych, dążąc do uzyskania uniwersalnego wyglądu w przeglądarkach.

Kładziemy nacisk na czytelną, estetyczną i nowoczesną grafikę.
Tworzymy strony www łatwe w obsłudze w oparciu o przejrzysty system nawigacji (menu), dbając, aby potencjalny klient szybko odszukał i dotarł do wybranego produktu lub usługi.

Domenę, pod adresem której prezentowana jest nowa, zaprojektowana przez nas strona www - rejestrujemy w wyszukiwarkach oraz optymalizujemy kod tej strony za darmo!

Dbamy o wysoką pozycję budowanych przez nas strona w wyszukiwarkach internetowych, z nastawieniem na Google.
Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że profesjonalne strony www muszą być bardzo atrakcyjne wizualnie, aby wyróżnić się w zatłoczonym internecie.

Nie polecemy wyboru najtańszych wykonawców stron www. Strona www jest wizytówką Twojej firmy i działalności i bardzo często tanie strony internetowe nie mogą spełnić Twoich wymagań lub ich wykonanie sprawi, że będziesz zmuszony bardzo szybko dopłacić wykonawcy lub poszukać takiego, dzięki któremu twoja strona www zacznie przynosić rezultaty i zarabiać. Nasze strony są widoczne w wyszukiwarkach.

Zachęcamy do świadomego tworzenia wizerunku.

Szukasz strony opartej na wordpress - chętnie ją wykonamy...

Polecemy serwery: Profesjonalny Hosting

Jak powinna zostać zaprojektowana strona internetowa.


Strona internetowa to nie tylko informacje jakie zostawiasz użytkownikom. To nie tylko opis oferty.
To jest wizytówka Twojej firmy, Twojej działalności.
Od tego jak wygląda strona www, systemu nawigacji oraz co najważniejsze przekazywanej treści zależy czy będzie znajdowana, odwiedzana, czy będzie przynosić Ci korzyści.
Tak naprawdę mamy mało czasu, żeby przekonać użytkownika do pozostania na naszej stronie. Pierwsze kilka sekund decyduje o tym czy opuści Twoją stronę i przejdzie do wyszukiwania innej.
strony internetowe responsywne radom

Na początek projekt graficzny.
Inaczej będzie wyglądała strona kancelarii prawnej, a inaczej firmy handlującej biżuterią.
Strona musi mieć taki wygląd, który cieszy oko. Człowiek "kupuje" oczami. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Zachęca do pozostania na stronie, zapoznania się z treścią, poklikania w menu. Czas spędzony na stronie to ważna informacja dla właściciela strony. Duży współczynnik odrzuceń (czyli odsetek odwiedzin tylko jednej strony przed opuszczeniem witryny) daje nam powody do zastanowienia. Albo mamy tak nieciekawą stronę, że użytkownik zniechęca się na sam jej widok i ucieka do konkurencji, a może mamy nieczytelną strukturę stron, ukryte menu a może wykonana strona jest tak ciężka, że ten kto na nią wchodzi nie może doczekać się do momentu jej załadowania.
Unikajmy nadmiaru animacji, wodotrysków, które spowalniają wczytywanie strony oraz odwracają uwagę od treści.
Twórzmy opisy ładnie połamane, stosujmy akapity, odstępy, kolumny. Te formmy znacznie poprawiają czytelność. Oraz... odpowiednia czcionka - nie męcząca wzroku.


Nawigacja na stronie internetowej - menu.
Przejrzysty system nawigacji (menu) - to podstawa. Musimy zadbać, aby potencjalny klient szybko odszukał i dotarł do wybranego produktu lub usługi.
Najlepiej nie przekraczając trzech kliknięć. Umiejscowienie menu zależy od naszego projektu graficznego strony internetowej. Może być to menu poziome na górze strony, może to być menu pionowe z boku.
Pomyślo o założeniu wersji strony dla urządzeń mobilnych, które dobrze wyglądają na mniejszych ekranach.
W dobrym tonie jest zmiana szaty graficznej strony internetowej co dwa, trzy lata. Czas w internecie biegnie szybciej.