Wszystko w cenie

Najwyższa jakość w standardzieindywidualna grafika strony dopasowana do wszelkich urządzeń

standardWiększość z nas jest wzrokowcami. Ten sam mechanizm działa, gdy odwiedzamy stronę internetową. Projektujemy wygląd strony internetowej, tak by był zgodny z Twoimi preferencjami i specyfiką branży.
Twój indywidualny projekt graficzny będzie dostosowany także do urządzeń mobilnych.
Profesjonalny wizerunek w sieci, a do tego wygoda użytkowania – to zalety indywidualnej grafiki.

panel administracyjny do zarządzania treścią serwisu

Panel administracyjny to narzędzie służące do samodzielnego zarządzania treścią, występujące na stronach internetowych opartych o tzw. CMS
(Content Management System), czyli System Zarządzania Treścią. Dzięki niemu użytkownik może w łatwy sposób edytować treści na stronie:
  • dodawać i usuwać podstrony
  • tworzyć i edytować teksty
  • dodawać lub usuwać zdjęcia, tworzyć galerie zdjęć
  • wprowadzać aktualności na stronę
Nie trzeba mieć żadnej zaawansowanej wiedzy informatycznej, żeby obsługiwać panel CMS. Redagowanie tekstów jest bardzo podobne do obsługi Worda.

bezterminowa i bezpłatną pomoc techniczna

standardW przypadku wadliwego funkconowania strony, np. w wyniku aktualizacji oprogramowania, zmiany ustawień serwera, staramy się maksymalnie szybko usunąć przyczynę problemu. Dajemy bezterminową gwarancję na pomoc techniczną.
Dzięki kopią bezpieczeństwa - w razie jakiejkolwiek usterki strony gwarantujemy jej przywrócenie do pracy w krótkim czasie.

Jeżeli nie masz czasu analizować parametrów dostawców usług hostingowych - zrobimy to za Ciebie. Zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.
Podpowiemy jaką domenę najlepiej wybrać i zarejestrujemy ją u operatora na Twoje dane.

optymalizacja strony

indeksacja i optymalizacja strony wwwPodstawą do skutecznego pozycjonowania strony internetowej jest jej odpowiednia optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych - czyli dostosowanie treści i kodu strony internetowej lub całego serwisu do wymagań chociażby wyszukiwarki Google. Optymalizacja ułatwia osiąganie lepszych pozycji w wynikach wyszukiwania. Strona internetowa jest bardziej przystępna dla użytkownika oraz robotów wyszukiwarek.
Dodatkowo ułatwia się przeglądanie strony osobom niepełnosprawnym dzięki mechanizmowi powiększania tekstu, zwiększania kontrastu.
Ważnym elementem optymalizacji jest dostosowanie rozmiaru grafiki. Zbyt duże obrazki mogą spowodować zbyt wolne ładowanie się strony internetowej, a tym samym zniechęcić do niej użytkowników.

indeksacja strony internetowej w wyszukiwarce google

Samo wykonanie strony to połowa sukcesu. Należy ją zgłosić do indeksu Google. A następnie starać się o jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce.