Sklepy internetowe

Projektowanie sklepów internetowychsklepy internetowe radomSklep internetowy to obecnie jedna z najpopularniejszych form handlu za pośrednictwem Internetu.
W dobie powszechnego dostępu do sieci liczba osób korzystających w Polsce z internetu dynamicznie rośnie. Według comiesięcznych badań Megapanel PBI/Gemius populacja internautów w Polsce liczy dziś prawie 19,5 mln. Dwa lata temu było ich prawie 2 mln mniej.
Szacuje się, że ponad 67% gospodarstw domowych i 98% przedsiębiorstw posiada już dostęp do internetu.

Polecamy gotowy sklep internetowy oparty na oprogramowaniu Shoper. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom sprzedaż w Internecie jest prosta i wygodna, a samo oprogramowanie intuicyjne i łatwe w obsłudze, co jest niezwykle istotne dla osób rozpoczynających prowadzenie ebiznesu.
Sklepy działające na skrypcie Shoper są także przyjazne dla klientów i ułatwiają dokonywanie zakupów.

Oprogramowanie sklepu internetowego jest dostępne w dwóch modelach rozliczeniowych: abonamencie i licencji samodzielnej (którą można zainstalować na dowolnym serwerze), oraz w różnych wariantach cenowych dopasowanych do potrzeb planowanego ebiznesu.
Sklep Shoper można założyć w ciągu kilku minut. W rezultacie można zacząć sprzedawać bezpośrednio po dodaniu towarów.

Dysponuje współpracą z porównywarkami cen takimi jak nokaut, ceneo, skapiec itp.
Zintegrowany jest z systemami płatności online takimi jak dotpey, platnosci.pl, przelewy24

Jako autoryzowani resellerzy możemy zagwarantować naszym Klientom najlepsze ceny.

Możemy zaproponować wykonanie sklepu internetowego Woocommerce. Jeżeli masz już stronę wykonaną w Wordpress to idalnie zintegrujesz ją ze sklepem.