Dlaczego GrafMEDIA

Kilka samochwałek


grafmedia radom

Na rynku od 2007 roku :)
Dla niektórych to data tak odległa, jakby jeszcze wtedy żyły dinozaury...

 
Wiedzę i umiejętności zdobywaliśmy jeszcze wcześniej - świadczącąć usługi dla naszych pracodawców.
W końcu zapadła decyzja o utworzeniu firmy i tak działamy do tej pory...
Dla nas to czas poświęcony na rozwój, zdobywanie doświadczenia i biegłości w tym co robimy...
Od samego początku były to głównie projektowanie stron internetowych, ale równie chętnie skupialiśmy się na projektowaniu graficznym i identyfikacji wizualnej oraz składaniu publikacji (mieliśmy nawet pod opieką DTP popularną gazetę).

Staramy się pracować z naszymi Klientami zgodnie z mottem:

 
"Zacznij z nami współpracę jako Klient i zostań przyjacielem".

Oczywiście dążymy tylko do jak najlepszych relacji na stopie zawodowej.
 


Co nas cechuje

bogate realizaje stron www Nie jest to pusty slogan. Umawiana data realizacji jest dla nas bardzo ważna i dokładamy wszelkich starań, żeby ukończyć projekt w wyznaczonym terminie. Nie wyobrażamy sobie możliwości zawiedzenia Ciebie w tym przypadku.

doświadczenie w tworzeniu stron www
Dostosowanie do Twoich Potrzeb
Rozumiemy, że każda firma jest inna, dlatego projektujemy strony internetowe lub inne materiały identyfikujące Twoją firmę, które są w pełni dostosowane do Twoich unikalnych potrzeb i celów biznesowych. Nie dostajesz gotowych szablonów – otrzymujesz rozwiązanie stworzone specjalnie dla Ciebie.

wiedza w tworzeniu stron www
Wsparcie
Po dostarczeniu strony internetowej nie zostawiamy Cię samego. Oferujemy wsparcie techniczne, aby rozwiązywać wszelkie problemy i zagwarantować płynne działanie Twojej strony.

tworzenie stron www radom
strona internetowa wordpress radom
opinie klientów Nasza firma może pochwalić się portfelem zadowolonych klientów i udanymi projektami. Referencje od naszych klientów oraz przykłady naszych prac są dowodem na jakość naszych usług.

szybkość działania przy budowie strony internetowej
Szybka reakcja
U nas nie czekasz na odpowiedź tygodniami. Bywa, że jeszcze podczas rozmowy telefonicznej lub chwilę po wysłaniu maila - Twój problem już jest rozwiązany. Generalnie dążymy do tego, żeby problemów nie było :)

szybkość działania przy budowie strony internetowej
Dobra cena?
Czy proponowana przez nas kwota wynagrodzenia jest dobra? Sam musisz odpowiedzieć na to pytanie. Wiadomo, że cena jest ważnym kryterium wyboru wykonawcy. Nasze ceny nie są złe :)

Jeśli potrzebujesz profesjonalnie zaprojektowanej strony internetowej, która wyróżni Cię na rynku i pomoże osiągnąć cele biznesowe, jesteśmy gotowi pomóc. Skontaktuj się z nami, a chętnie omówimy szczegóły projektu i przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.